STRONY WWW

STRONA INTERNETOWA NA MIARĘ POTRZEB TWOJEGO KLIENTA


Tworząc stronę starannie zarządzamy treścią i jej wizerunkiem. Uważamy, iż rzetelnie opracowany i wykonany serwis www podobnie jak reklama w prasie czy w telewizji jest narzędziem kreującym wizerunek każdej firmy.

W zależności od potrzeb i budżetu stworzymy dla Ciebie responsywną stronę firmową opartą o system zarządzania treścią, Wizytówkę, One Page lub Landing Page.

 

STRONA FIRMOWA – CMS


CMS to strony internetowe oparte o system zarządzania treścią, który pozwala na samodzielne zarządzanie treściami znajdującymi się na firmowej stronie. To doskonałe rozwiązanie dla firm stawiających na samodzielność. Nie musisz znać się na kodowaniu, by móc samemu aktualizować treści, dodawać zdjęcia, grafiki lub nowe podstrony. Dzięki CMS sam decydujesz w dowolnym czasie o zmianach, jakie nanosisz na swoja stronę bez pomocy specjalistów.

Zapoznaj się z ofertą

strony www oparte o system CMS

strona wizytówka

STRONA WIZYTÓWKA


Jeśli nie chcesz poświęcać zbyt wielkiego budżetu na stronę firmową to jest to świetne rozwiązanie dla Ciebie. Jak sama nazwa wskazuje strona ta prezentuje zwięźle Twoją firmę. Jest to prosta strona www, przedstawiająca ogólne informacje o firmie, dane kontaktowe oraz ofertę. Zazwyczaj nie zawiera podstron.

Jeśli więc jesteś właścicielem firmy, której oferta nie wymaga często aktualizacji, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Zapoznaj się z ofertą

STRONA INTERNETOWA ONE PAGE


Jak nazwa wskazuje jest to jedna strona, bez podstron,  zawierająca nie wielką ilość treści. Tradycyjnie na górze znajduje się menu a reszta treści na stronie podzielona jest na poszczególne sekcje. Użytkownik klikając w spis treści zostaje przekierowany w docelowy fragment strony. One Page zawiera często dużo atrakcyjnych efektów wizualnych. Przewijając scrolla można zobaczyć w tle filmy lub animacje.

Jeśli nie masz zbyt rozbudowanej oferty a Twoja firma stawia na kreatywność, innowacyjność to One Page sprawdzi się doskonale.

Zapoznaj się z ofertą

 

strona landing page

STRONA LANDING PAGE


Landing Page to strona dla firm, które aktywnie angażują się i inwestują w reklamy internetowe. Jest przeznaczona dla klientów przekierowanych z kampanii reklamowych, np. z Facebook Ads lub Google Adwords. Pełni ona rolę drugiej, dodatkowej strony, tzw strony lądowania czyli Landing Page. To strona, która skupia się tylko na jednej konkretnej ofercie lub promocji. Za jej pomocą zachęcasz użytkownika przekierowanego z reklamy do wykonania określonej czynności – konwersji (zakupu produktu, zapisu na listę mailingowa lub na szkolenie itp.)

Jeśli często korzystasz z płatnych kampanii reklamowych to taka strona jest wręcz dla Ciebie stworzona. W prosty i skuteczny sposób trafiasz do swojej grupy docelowej potencjalnych klientów.

Zapoznaj się z ofertą

 

6 CZYNNIKÓW WPŁYWAJĄCYCH NA SKUTECZNY PROJEKT TWOJEJ STRONY


CONTENT MARKETING

treści na stronie

Atrakcyjne treści przyciągają konsumentów, którzy chętnie powracają a tym samym generują ruch na stronie podwyższając jej pozycję w wyszukiwarce.

OPTYMALIZACJA STRONY

optymalizacja strony internetowej

Czynnikami wpływającym na prawidłową optymalizację strony jest odpowiednia struktura, prawidłowy kod, słowa kluczowe, opisy zdjęć, oraz wartościowe treści

INTEGRACJA Z SOCIAL MEDIA

social media

Serwisy społecznościowe zyskują coraz większą liczbę użytkowników. Dzięki nim łatwiej komunikujesz się z odbiorcami a także budujesz świadomość swojej marki.

RESPONSYWNOŚĆ

responywność stron internetowych

Strona responsywna w odróżnieniu do stacjonarnej ułatwia korzystanie z wszystkich funkcji dostępnych w serwisie i jest czytelna na wszystkich urządzeniach mobilnych.

INTUICYJNA NAWIGACJA

intuicyjna nawigacja strony internetowej

Dobrze zaprojektowana nawigacja decyduje o tym czy użytkownik zostanie na stronie i dokona żądanej konwersji czy po prostu się zniechęci i stronę szybko opuści.

SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ

system zarządzania treścią

Dzięki CMS możesz sam, bez znajomości języka HTML edytować, modyfikować i rozbudowywać swoją stronę, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.

WSZYSTKIE STRONY TWORZYMY W TECHNOLOGII RESPONSYWNEJ RWD


W dzisiejszej dobie projektowania nie możemy myśleć jedynie o użytkownikach komputerów stacjonarnych. Strona w technologi responsywnej z ang. Responsive Web Design RWD to strona, która dopasowuje się do szerokości każdego ekranu urządzenia mobilnego. Około 50% społeczeństwa to osoby korzystające z laptopów, tabletów czy smartfonów.

Nieczytelność strony irytuje a stąd już krótka droga by klient stronę opuścił… Dlatego ważne jest, by odbiorca mógł wygodnie przeglądać stronę www w każdym mobilnym urządzeniu, zważywszy na fakt, iż każdego roku internautów przybywa. Czytelna i funkcjonalna strona firmowa jest dziś nieodzownym elementem biznesu.

responywne strony internetowe


DBAMY O OPTYMALIZACJĘ STRONY


Jeśli zależy Ci na pozycjonowaniu strony to optymalizacja jest pierwszym krokiem w tym kierunku. Optymalizacja strony polega na zoptymalizowaniu jej treści kodu oraz grafiki.

Czuwamy nad prawidłową strukturą strony, dbamy o kompresję i nadanie atrybutów dla obrazów.Odpowiednio komponujemy wpisy na stronie, tak aby były przyjazną i wartościową treścią dla wyszukiwarek np. połączenie obrazu z tekstem staje się bardziej zapamiętywalnym i atrakcyjnym contentem niż zapisane ciągiem akapity. Używamy fraz kluczowych, które odgrywają ważna rolę w podjętym później procesie pozycjonowania. Wszystkie strony dodajemy do wyszukiwarki Google.

 

strony www Olsztyn skontaktuj sie z nami