STRONA FIRMOWA

STRONA FIRMOWA NA PLATFORMIE WORDPRESS


STRONA FIRMOWA NA PLATFORMIE WORDPRESSWordPress jest najczęściej wybieranym CMS-em (z ang.Content Management System ) w Polsce jak również i na świecie, wykorzystywany jest do tworzenia stron internetowych, sklepów on-line, blogów i portfolio. To jeden z najpopularniejszych systemów do zarządzania treścią. Jest platformą o wielu zaletach, przede wszystkim jest bezpieczny, aktualizowany, konfigurowalny, przyjazny dla urządzeń przenośnych oraz ma wiele możliwości w e-commerce.

Wszystkie strony tworzymy na oprogramowaniu WordPressa, dzięki czemu posiadają praktyczne elementy niezbędne do prawidłowej komunikacji z użytkownikami. Taka stronę zawsze możemy rozbudowywać o nowe dedykowane funkcje. WordPress jest wciąż rozwijany przez programistów i developerów dlatego mamy pewność, że jest to skuteczna i zaufana platforma.

DLA KOGO PRZEZNACZONA JEST STRONA FIRMOWA OPARTA O CMS?


Strony tworzone na platformie WordPress oparte o system zarządzania treścią są szczególnie dedykowanie jeśli:

  • Twoja firma posiada wiele produktów lub usług
  • chcesz mieć stronę rozbudowaną, zawierającą dużo treści
  • często zmieniasz ofertę, promocje
  • chcesz w atrakcyjny sposób zaistnieć w internecie
  • jeśli chcesz swoim klientom dostarczać eksperckiej wiedzy (blog)
  • zależy Ci na rzeczywistej komunikacji z klientami (Social Media: Faceebook,

ŁATWY W OBSŁUDZE SYSTEM CMS


WordPress jest platformą pozwalającą na tworzenie i zarządzanie treścią bez znajomości języka programowania. Przy pomocy udostępnionego przez nas  panelu administracyjnego będziesz w stanie sam edytować zawartość swojej strony lub bloga. W praktyce oznacza to możliwość edycji wszelkiego rodzaju treści: artykułów, wpisów, tabel, zdjęć, grafik, filmów. I to wszystko za darmo bez potrzeby zatrudniania specjalistów.

SZKOLENIE W ZAKRESIE OBSŁUGI CMS


Nie martw się, że nie poradzisz sobie z obsługą systemu, ponieważ po zrealizowaniu prac nad stroną przeszkolimy Cię lub wyznaczonego przez Ciebie pracownika w zakresie obsługi panelu administracyjnego. Do momentu uzyskania znajomości pełnej obsługi systemu zarządzania treścią służymy wsparciem technicznym.

A CO JEŚLI BRAKUJE CI CZASU NA ZARZĄDZANIE STRONĄ?


Możemy Ci zaproponować pomoc w administrowaniu strony w formie miesięcznego abonamentu lub jednorazowej opłaty za jedno przygotowanie materiału. Ty dostarczasz nam treści, zdjęcia i nie martwisz się o nic a my umieszczamy uzyskane od Ciebie materiały na stronie.

 

Zleć nam wykonanie profesjonalnej strony firmowej!