REKLAMA NA FACEBOOKU

JAKIE KORZYŚCI PRZYNOSI REKLAMA NA FACEBOOKU?


Reklama na Facebooku czyli Facebook Ads zaraz obok Google Adwords to w tym momencie jedna z najbardziej znanych i jednocześnie jedna z najskuteczniejszych form reklamy w internecie. Jeśli chcesz znacząco poprawić wydajność swojej witryny i biznesu to kampania reklamowa na Facebooku jest dla Ciebie.

Coraz więcej przedsiębiorców przenosi swoją działalność do sieci w celu poszukiwania nowych klientów. Obrane strategie w tym kierunku prowadzą do zwiększenia sprzedaży i popularności strony firmowej. Skuteczna reklama na Facebooku to inwestycja, która zawsze się zwraca.

 

REKLAMA NA FACEBOOKU – DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ?


REKLAMA NA fACEBOOKUPOTENCJALNI KLIENCI. Według serwisu Statista Facebook posiada już 2 miliardy zarejestrowanych użytkowników. W Polsce mamy 15 mln użytkowników. Liczba tych użytkowników będzie się cały czas zwiększała. A to oznacza, że codziennie masz nowych potencjalnych odbiorców. Baza potencjalnych klientów to jedna z największych zalet reklamy na FB. Będziesz mógł bardzo szczegółowo dobrać sobie tę grupę osób, do której skierujesz reklam

PRECYZYJNE KIEROWANIE REKLAM. Będziesz mógł skierować reklamę np. do osób, które dopiero co się zaręczyły, nie maja dzieci i są w wieku do 35 lat. I tylko do tak konkretnej grupy masz możliwość skierowania reklamy. Kombinacji jest niesamowicie wiele, będziesz mógł tworzyć takie grupy, jakie chcesz

PRAWDZIWI ODBIORCY. Prawdziwe osoby, to użytkownicy, którzy uzupełniają swój profil, komentując, udostępniając, rozmawiając oraz  przeglądając konkretne treści. Dzięki takim profilom możesz targetować reklamy na konkretne osoby, które są zainteresowane danymi usługami.

DOŚĆ NISKI KOSZT DOTARCIA DO UŻYTKOWNIKÓW Dzięki temu, że możesz precyzyjnie docierać do użytkowników, z pewnością znacząco minimalizujesz wydatki finansowe, które wydane zostały na nietrafione reklamy. Takiej możliwości nie mamy w tradycyjnych mediach jak prasa, radio czy telewizja

PROSTY I JASNY SPOSÓB ROZLICZANIA. Możesz płacić za kliknięcie, konkretne działanie bądź za konkretną liczbę wyświetleń.

SIŁA REKOMENDACJI. Przy Twoich reklamach będą pojawiały się informacje, że ktoś zalajkował lub udostępnił daną reklamę. Te czynniki mogą powodować, iż potencjalny klient jest bardziej chętny do podjęcia konwersji np. zakup produktu.

MIERZALNE WYNIKI. Raporty, statystki i  wyciągnięte wnioski pozwalają dokładnie sprawdzić na co zostały wydane pieniądze. Dzięki temu można dokonać niezbędnej optymalizacji, tak by nie marnować pieniędzy.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

 

JAKIMI METODAMI MOŻESZ KIEROWAĆ REKLAMY NA FACEBOOKU?


METODY KIEROWANIA REKLAM NA FACEBOOKULOKALIZACJA. Kierujesz reklamę do osób z konkretnego kraju, województwa miejscowości czy regionu.

DEMOGRAFIA. Oprócz standardowych danych demograficznych jak wiek, płeć czy języki do dyspozycji masz wiele innych kryteriów takich jak wykształcenie, status związku, praca czy tez wydarzenia z naszego życia (np. osoby, które niedawno się przeprowadziły). daje to nam możliwość stworzenia naprawdę szczegółową grupę osób.

ZAINTERESOWANIA. Stanowią one centrum tych wszystkich metod kierowania i są najważniejsze. Za pomocą zainteresowań tworzymy nasz facebookowy profil czyli informujemy Facebooka czym tak naprawdę się interesujemy poprzez lajkowanie konkretnych fan pejdży, komentowanie wpisów, lajkowanie ich czy też udostępnianie, przyłączanie się do grup zamkniętych. Dzięki temu właśnie możemy targetować osoby i wyświetlać im nasze reklamy.

ZACHOWANIA. Przebywając na Facebooku użytkownicy wyrażają różnego typu zachowania. Korzystając z zachowań możesz skierować reklamę np. na osoby zarządzające fanpejdżami, osoby zamożne, osoby, które często dokonują zakupów przez internet, na osoby korzystające z konkretnych systemów operacyjnych.

POŁĄCZENIA. Dotyczą tych osób, które są powiązane z Twoim fanpejdżem, z aplikacją bądź też z wydarzeniem, które tworzyłeś. Za pomocą połączeń będziesz mógł kierować reklamy właśnie na te osoby bądź znajomych tych osób lub też odpowiednio wykluczać takie osoby, jeżeli nie będziesz chciał pokazywać im konkretnych  reklam.

GRUPA ODBIORCÓW. W facebooku będziesz mógł sobie tworzyć listy osób, do których będziesz kierował reklamy. Mogą to być np osoby, które odwiedziły Twoją stronę i nie zdecydowały się z jakichś powodów na zakup lub nie zapisały nie zapisały się na newslettera a posiadają konta na Facebooku (tzw. działanie remarketingowe). Jesli masz np. osoby w newsleterze, to bedziesz mógł do Facebooka wgrać maile tych osób i odpowiednio kierować do nich reklamy.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

 

JAK WYCENIAMY KAMPANIĘ REKLAMOWĄ NA FACEBOOKU?


WYCENA KAMPANII REKLAMOWEJ NA FACEBOOKU

 

To ty decydujesz jaki budżet przeznaczasz na kampanię reklamową oraz jak długo kampania będzie trwała. Na opłatę kampanii reklamowej składają się dwa elementy. Jest to budżet jaki przeznaczasz oraz prowizja procentowa dla nas od danej kwoty. Podczas kampanii reklamowej masz wgląd na konto, na  którym są prowadzone kampanie oraz otrzymujesz miesięczny raport wyników. W zakresie prowadzonej kampanii reklamowej oferujemy wsparcie w tworzeniu kreacji graficznych.

REKLAMA NA FB CENNIK

 

 

NIE MASZ JESZCZE FANPAGE’A?


 width= LIKEBy móc korzystać z kampanii reklamowych na Facebooku powinieneś posiadać swój Fanpage. Z chęcią pomożemy Ci go stworzyć. W dzisiejszych czasach posiadanie kota firmowego na Facebooku do prowadzenia strategicznych działań marketingowych jest wręcz niezbędne.

Fanpejdż to miejsce, w którym odbywają się rzeczywiste interakcje z konsumentami. To nie to samo co „martwe treści” ulotek informacyjnych bądź plakatów na słupach ogłoszeniowych. Komentarze, udostępnienia, polubienia są bardzo korzystnym aspektem w kształtowaniu się ofert reklamowych. Atutem jest również możliwość poznania potrzeb potencjalnego klienta oraz nawiązania z nim długofalowej relacji (np. newsletter).

FANPAGE CENNIK

 

DLACZEGO TO MY MOŻEMY POPROWADZIĆ TWOJEGO FANPAGE’A?


FANPAGEFanpage to Twoja biznesowa strona na osobistym koncie Facebooku.  Prowadząc fanpage’a docierasz do swoich klientów i pozostajesz z nimi w kontakcie. Informujesz ich o promocjach i wszelkiego rodzaju innych informacjach związanych z Twoja marką, produktem, usługą. Fanpage daje ogromne możliwości reklamy.

Podpowiemy w jaki sposób użytkownik, który nie jest jeszcze Twoim fanem na Facebooku będzie mógł odkryć Twoją stronę i będzie mógł tym fanem się stać. Wiemy jak ważne jest profesjonalne budowanie contentu. Dlatego dbamy o profesjonalne podejście do tworzenia treści, które skupiają się na stworzeniu długotrwałych relacji z fanami poprzez interakcję i obustronne zaangażowanie. Zakres naszych usług obejmuje również przygotowanie graficzne materiałów do publikacji, umieszczenie loga oraz  adaptację innych elementy Twojej identyfikacji wizualnej na profilu. Aby zaangażować Twoich fanów, wzmacniać relacje  i  nie dać o sobie zapomnieć planujemy i organizujemy akcje promocyjne i konkursy.

Powierzając nam tworzenie Fanpage’a masz pewność, że działania marketingowe na Twoim koncie prowadzą profesjonaliści!