PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

ZAPROJEKTUJEMY ORYGINALNĄ I SPÓJNĄ GRAFIKĘ


Projektujemy grafikę dla biznesu na potrzeby stron internetowych, kampanii reklamowych  oraz w zakresie elementów identyfikacji wizualnej. Tworząc projekt graficzny bierzemy pod uwagę obecne trendy rynkowe. Wierzymy, że profesjonalne projekt graficzny powinien komunikować i odzwierciedlać charakter Twojej branży. Dokładamy wszelkich starań aby skutecznie dotrzeć do świadomości odbiorców. 

Zaufaj nam a stworzymy spójną kreację, która utrwali wizerunek Twojej firmy wśród klientów.

 

IDENTYFIKACJA WIZUALNA W SIECI


Zaczynając przygodę w Social Media powinieneś wiedzieć jak istotną rolę odgrywa identyfikacja wizualna i jaki ma wpływ na utrwalenie się pozytywnego wizerunku firmy wśród odbiorców. Znajdujące się grafiki na kontach społecznościowych powinny korespondować z wizerunkiem Twojego przedsiębiorstwa. Przedsiębiorcy angażujacy się w marketing sieciowy coraz częściej uświadamiają sobie sprawę, jak istotną rolę odgrywa w ich biznesie spójna identyfikacja wizualna, którą powinna określać brand book, czyli  księga znaku firmy. Księga spójnej identyfikacji wizualnej zawiera:

  • kolorystyka loga i tła
  • krój i rozmiar czcionki
  • opis znaczenia i budowy logo
  • wersje kolorystyczne logotypu (monochromatyczna i achromatyczna)
  • kluczowy, stały motyw graficzny

Przestrzeganie zasad zawartych w księdze znaku  w znacznej mierze wpływa na pozytywną komunikację działań reklamowych w sieci.

projekt graficzny

 

 

grafika na fanpage'a

JAK TWORZYMY GRAFIKĘ NA FANPAGE?


Zaprojektujemy spójną z Twoją marką grafikę na profil firmowy Fanpage’a. Będą to projekty zdjęcia w tle, zdjęcia profilowego oraz grafiki do wpisów umieszczanych na osi czasu. Przy tworzeniu grafik przykładamy szczególna wagędo tego, aby zawsze znajdował się graficzny motyw przewodni, wspólny element, to co sprawia, że klienci rozpoznają Cię od razu.

  • wykorzystujemy stały motyw graficzny
  • używamy barw zgodnych z wizerunkiem Twojej firmy
  • stosujemy jednolitego zestawu czcionek
  • umieszczamy logo zawsze w tym samym miejscu
  • stosujemy stałe rozmiary grafik

 

PROJEKT GRAFICZNY LOGO


Logo to jedna z podstawowych i fundamentalnych części identyfikacji wizualnej. Jako znak graficzny spełnia bardzo ważną rolę informacyjną. Składa się z trzech podstawowych elementów: znaku graficznego – sygnetu, nazwy -logotypu oraz hasła firmowego – tagline’a.

Przy projektowaniu logo bierzemy pod uwagę klika czynników takich jak branża, określony profil klientów czy w końcu misja Twojej firmy. Logotyp jako pierwszy stanowi pomost komunikacyjny pomiędzy firmą a klientem. Przygotowujemy 3 wersje logo, by po konsultacjach z Tobą i poprawkach zaprezentować efekt końcowy.

 

 

z czego składa sie logo

 

 

identyfikacja wizualna, grafika internetowa

GRAFIKA REKLAMOWA W INTERNECIE


Rośnie siła przekazu za pomocą mediów społecznościowych. Grafika lub treść z uwzględnieniem elementów identyfikacji wizualnej buduje profesjonalny wizerunek Twojej firmy. W dłuższej perspektywie czasu zwiększa rozpoznawalność firmy i buduje zaufanie do marki.

Zaprojektujemy baner reklamowy według Twoich potrzeb o właściwych wymiarach wymaganych przez Facebooka czy Google Adwords. Wykonamy dla Ciebie przejrzystą i korespondująca z charakterem Twojej firmy grafikę do tych narzędzi i pomożemy ją wdrożyć.

 

GRAFIKA REKLAMOWA TRADYCYJNA


Dodatkowo projektujemy grafikę do reklamy tradycyjnej na wszelkiego typu nośnikach. To doskonała alternatywa uzupełniająca działań promocyjnych w sieci. Możliwości istnieje wiele. Czy ma to być ulotka z ofertą lub plakat ogłoszeniowy? Wygodny, poręczny i łatwo przenośny i roll-up? Atrakcyjny, przyciągający wzrok billboard lub baner? Przyciągająca i zapraszająca do środka klientów witryna okienna? A może mobilna reklama z darmową powierzchnią i dużym zasięgiem na Twoim aucie?

Myślisz o dodatkowej reklamie tradycyjnej? Nie jesteś pewien na co się zdecydować? Pomożemy wybrać skuteczną i dostosowaną do Twoich potrzeb formę promocji Twojej marki.

 

reklama tradycyjna