FACEBOOK

JAK WYCENIAMY PROWADZENIE FANPAGE’A?


ZAŁOŻENIE KONTA FIRMOWEGO FANPAGE + opracowanie graficzne zdjęcia w tle i zdjęcia profilowego – jednorazowa opłata w wysokości 50 zł

PROWADZENIE KONTA FACEBOOK – administrowanie profilu na Fanpage’u jest pracą wymagającą zaangażowania, pomysłowości oraz wiedzy. Nie można ukryć faktu, że jest to zajęcie czasochłonne. Nie ustalamy „sztywnej” stawki za tą usługę. Głównymi czynnikami wpływającymi na wycenę jest rodzaj i koncepcja profilu oraz poniesiony czas i wkład naszej pracy. W Studio KA pracę tę wyceniamy indywidualnie. Koszt taki oscyluje w granicach od 150zł do 1500 miesięcznie.

ILE KOSZTUJE KAMPANIA REKLAMOWA NA FB?


Ty decydujesz jaką kwotę finansową chcesz przeznaczyć na kampanie reklamową Facebook. Nasze wynagrodzenie to 15% od wydanego budżetu. Przy kwotach budżetu do 1000zł jest to stała opłata 200 zł miesięcznie.

ZAKRES NASZYCH DZIAŁAŃ W SOCIAL MEDIA?


PRZYGOTOWUJEMY TREŚĆ I GRAFIKĘ – oferujemy zredagowanie treści, tak aby korespondowały z profilem funpaga’a. Piszemy językiem fanów, aby przekaz informacji był adekwatny do sposobu komunikacja danej społeczności. Sam post to nie wszystko, dlatego treści uzupełniamy o grafiki i filmy video.  Intrygujące, przykuwające uwagę zdjęcia a także coraz bardziej pożądane filmy video są skuteczniej zapamiętywalną i atrakcyjną treścią. Położenie nacisku na grafikę, zdjęcia i filmy jest obecnie dominującym trendem przekazu w mediach społecznościowych.

CZUWAMY NAD KOMUNIKACJĄ – interreakcja z fanami to kluczowy element komunikacji marketingowej w social media. Coraz częściej spotykaną forma komunikacji internautów jest komentarz/zapytanie. Szybka  odpowiedź, reakcja to podstawa skutecznego dialogu z fanami i zrozumienia ich potrzeb. Dlatego dobrze jest na bieżąco śledzić aktywność internautów na kanałach  społecznościowych oraz uczestniczyć w dyskusjach. Wiemy, że monitoring komunikacji z fanami może być czasochłonnym zajęciem, dlatego chętnie Ci w tym pomożemy.

OPRACOWUJEMY PLAN DZIAŁANIA – zanim przystąpimy do działań komunikacji marketingowej na fanpage’u, najpierw ustalmy cel profilu np. zwiększenie świadomości marki, promocja nowego produktu, zachęcenie do podjęcia określonego działania a następnie określamy grupę docelową. Kolejnym krokiem jest opracowanie spójnej grafiki w oparciu o identyfikacje wizualną firmy.

ORGANIZUJEMY KONKURSY – prowadzenie fanpage’a nie polega tylko na dodawaniu określonej ilości postów. Dobrym sposobem na znikomą aktywność fanów jest wprowadzanie konkursów/promocji, których celem jest większe zaangażowanie. Działania takie wzbudzają zaciekawienie i zachęcają użytkowników do pożądanej reakcji.

TWORZYMY KAMPANIE REKLAMOWE – jeśli chcesz zdobyć nowych  klientów, zainteresowanych Twoim produktem/usługą możesz skorzystać z płatnej kampanii reklamowej na Facebooku. Dzięki reklamie tego typu masz możliwość dotarcia do właściwej grupy potencjalnych klientów. Na potrzeby takiej kampanii przygotowujemy sponsorowany post, opracowujemy koncept graficzny, czuwamy nad kampanią oraz analizujemy statystyki.

 

Masz wątpliwości lub jakiekolwiek pytania?

grafika skontaktuj sie z nami Studio Ka